Mijn Klacht:
Ik heb een reis van 10 dagen en 9 nachten geboekt. 08/18 Juli. Ik vertrek met het vliegtuig de 8ste, maar kom aan op de 9de (-1 dag) en het vliegtuig vertrekt weer op de 17de (-1dag) .
Zoals jullie kunnen lezen zijn dat geen 10 dagen en ook geen 9 nachten! En dan vertrekt het vliegtuig op de 17de ook nog heel vroeg. Heb me ontzettend verheugd op deze vakantie, maar omdat het een pakketdeal is kunnen ze schijnbaar niks doen. (niet eens een vlucht verzetten)
In totaal meer dan €1600,- kwijt voor een vakantie van 7 dagen en een paar uurtjes. Belachelijk dit!!
Heb direct al geen zin meer in deze vakantie en voel me hier ontzettend rot onder! Zo kunnen jullie toch niet omgaan met mensen???
Reserveringsnummer 20249934
Naam: Sterk
Gewenste Oplossing:
Als ik met mijn partner vanaf volgende week dinsdag ook daadwerkelijk 10 dagen en 9 nachten op plaats van bestemming ben!! Door middel van het verplaatsen van de vluchten bv. En anders wil ik 2 dagen terug betaald hebben, want die dagen ben ik namelijk NIET OP BESTEMMING!!!!

