Klacht: Neckermann flexprijstoeslag pure oplichting

daantje2109 op 30 januari 2013 over Neckermann Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Neckermann Reizen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels hebben wij cliënten een prive-mail gestuurd met het verzoek om de klacht te melden via de gebruikelijke procedure met daarbij de benodigde reserveringsgegevens zodat wij het een en ander kunnen onderzoeken.

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 30 januari 2013

Een klant heeft een reis geboekt bij Neckermann Reizen en ontdekte na de wettelijke bedenktijd een onverwachte flexprijstoeslag van € 50,- op de factuur, die niet eerder was vermeld. De klant voelt zich misleid en heeft geen duidelijke uitleg gekregen over deze toeslag, wat leidt tot frustratie en de beslissing om in de toekomst niet meer bij Neckermann te boeken. Ondanks contact met de klantenservice is de klant niet tevreden met de geboden oplossing en de behandeling.

Mijn Klacht:

Online via Neckermann een reis geboekt, nergens wordt deze zeer vreemde toeslag vermeld. Krijg ik na de wettelijke 5 werkdagen bedenktijd de factuur, blijkt deze ineens te zijn verhoogd met flexprijstoeslag € 50,–.
Ik kan de reis dus niet meer kosteloos annuleren en krijg ook geen goede duidelijke uitleg over wat deze toeslag inhoudt. Het is toch te belachelijk voor woorden dat je een reis boekt voor een bepaald bedrag en er later ineens meer kosten bijkomen. Dit valt onder de categorie oplichting! Voor mij na deze reis die ik niet meer kan annuleren, althans niet zonder hoge kosten, geen Neckermann meer. Want oplossen doen ze niet. Na gebeld te hebben met het callcenter niets wijzer geworden en ook nog eens onbeschoft te woord gestaan

Gewenste Oplossing:

Flextoeslag verwijderen van de nota en dit niet meer in rekening brengen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Neckermann Reizen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb Neckermann Reizen een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Neckermann Reizen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Neckermann Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Neckermann Reizen

Heeft op 18 februari 2013 om 12:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels hebben wij cliënten een prive-mail gestuurd met het verzoek om de klacht te melden via de gebruikelijke procedure met daarbij de benodigde reserveringsgegevens zodat wij het een en ander kunnen onderzoeken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM