Klacht: klacht tegen reservatie 2111486

Stefan Carolus op 09 juli 2014 over Neckermann Reizen in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Neckermann Reizen has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 15 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Vandaag heeft onze afdeling Customer Service een afhandelingsmail gestuurd naar het reisbureau van clienten.

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 9 juli 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over wijzigingen in de vluchtdata voor hun geboekte reis naar Rhodos, waardoor zij twee dagen van hun vakantie verloren. De heenvlucht werd verplaatst van de vroege ochtend naar de namiddag en de terugvlucht van de avond naar de middag, wat leidde tot het annuleren van geplande activiteiten. De klant vraagt om terugbetaling voor de verloren dagen.

Mijn Klacht:

Boeking bij Reisburo Schoenmaeckers reservatie 2111486.

1.wij hadden een reis van 7 overnachtingen en vol pension geboekt voor Rhodos van 1 juli tot 8 juli. De heenvlucht werden de reistijden al veranderd van 06.05 smorgens naar 15.15 in de namiddag. Voor de terugreis werden de vliegtijden op de reeds vastgelegde uur op 8 juli gewijzigd van 20.15 naar 12.45 vertrekkend in Rhodos. Dit gebeurde 2 dagen voor de terugvlucht. Dit wil zeggen dat wij slechts 5 dagen hebben kunnen genieten van onze vakantie en dat door deze wijzigingen wij 2 volledige dagen verloren. Wij wensen hiervoor de terugbetaling van de 2 verloren dagen . Wij hadden trouwens een trip op 8 juli gepland omdat wij pas bij avond zouden vertrekken , die hebben dus moeten annuleren tot onze ontgoocheling. Wij werden pas op 5 juli in kennis gesteld van de wijziging door de reisleidster via een mail in de hotelboek.
2. bij aankomst op 1 juli op de luchthaven Rhodos hebben wij met veel moeite kunnen achterhalen waar onze transfert naar het hotel Oceanis zich bevond. Dit werd ons meegedeeld door een Duitstalige reisleider maar hij zei erbij dat wij niet aangemeld stonden op zijn checklist. Een maal op hotel hebben wij alle moeite moeten doen om reisleidster Sharon Janssen te vinden , uiteindelijk is dat toch geluk en werden wij door haar op een arrogante manier afgeblaft omdat wij zeiden dat wij geen informatie hadden ontvangen van Neckermann. Ook toen had deze reisleider geen tijd voor ons , wel toen we zeiden dat wij enkele trips gingen boeken !.
3.wij hadden bij een vroeg boeking 2 kamers met zeezicht gevraagd en ook bekomen. Ter plaatse kregen we slecht 1 kamer met zeezicht en moesten we 9 € per dag bij betalen indien we dat toch wenste !

U zult begrijpen dat onze jarenlange ervaring met Neckermann een serieuze deuk heeft gekregen en willen daarom een schadecleam indienen van 2 volpension betaalde dagen voor een verblijf van 7 dagen op Rhodos. Indien wij niet tot een compromis kunnen komen zullen wij ons beraden welke juridische mogelijkheden er kunnen worden uitgewerkt .
Op onze heenreis zaten talrijke mensen die geboekt hadden via neckermann die met dezelfde klacht zaten.
Graag worden wij in kennis gesteld van onze klachten en wensen wij volledig schadeloos gesteld te worden .
Met vriendelijke groeten
Stefan Carolus
Carine Kempeneers
Brikhof 31 3840 Borgloon
0497-242138

Gewenste Oplossing:

ontevreden omtrent de reistijden die ons 2 volledige dagen van een mooie vakantie hebben gekost.

Indien wij niet tot een compromis van de 2 dagen terug betaling komen, zullen wij genoodzaakt zijn dit juridisch aan te vechten . Wij hopen in alle geval op een oplossing .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Neckermann Reizen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Neckermann Reizen in behandeling genomen

Bericht van Neckermann Reizen

11 jaren geleden - 11juli: We hebben per email contact opgenomen met de klant omdat we 1 cijfer van het reserveringsnummer missen dan kunnen we deze reactie gaan behandelen. Team Customer Service Neckermann Reizen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Neckermann Reizen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Neckermann Reizen

Heeft op 15 juli 2014 om 13:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Vandaag heeft onze afdeling Customer Service een afhandelingsmail gestuurd naar het reisbureau van clienten.

Alle klachten die gemeld zijn door Stefan Carolus
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM