Mijn Klacht:
Beste;
Wij hebben vorige week een fijne vakantie in Egypte, Hurgada gehad. (reserveringsnummer 03 NVN 63644129).
Op de terugvlucht hebben wij extra beenruimte betaald voor €120 bij de incheckbalie. Wij zaten echter op rij 2, terwijl rij 1 toch echt meer beenruimte heeft (kinderen mogen hier zitten, dat hadden we nagevraagd bij de incheckbalie en ook nog bij de stewardess)
Echter, wij kregen een plek op rij 2, naast mij zaten twee volwassenen en een kind op schoot. Al met al niet echt €120 meer waard. Daarnaast zaten de mensen naast ons zonder te betalen op deze stoelen en was er ook geen extra beenruimte. De mensen voor ons op rij 1 hadden (alle 6) ook niet extra betaald en kregen dus gratis en voor niks betere stoelen dan wij.
Ik heb alle documenten bijgevoegd. Graag wil ik mijn geld terug hebben omdat wij niet kregen waar wij voor betaalden, sterker nog, andere passagiers kregen dit.
Alvast bedankt!
Met vriendelijke groet,
Marije Kuipers
0629507282
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag de extra betaalde €120 terug krijgen.

