Mijn Klacht:
Wij hadden een reis geboekt van 1 augustus tem 8 augustus met als bestemming Mallorca, vertrekkend vanuit Luik. (vluchtnummers HQ5810 (heen) en HQ5811 (terug)).
Bij aankomst in Luik zagen we dat onze vluchtnummer niet op het bord stond en vroegen aan de hostesse meer uitleg. “Ah, jullie vertrekken vanuit Brussel” werd ons gemeld. Niemand wist van iets. Uiteindelijk zijn we rond 19.30h met bussen naar de luchthaven van Brussel vertrokken. (normaal zouden we om 19.00h in Luik opstijgen!) In Brussel aangekomen (rond 20.30h, want hadden nog eens in de file gestaan, kregen we een eetbon van 16 euro per persoon. Wat er niet bij vermeld werd was dat alle restaurants aan’t sluiten waren en die nog open waren, die waren uitverkocht!) Uiteindelijk zijn we dan om 23.20h opgestegen in Brussel, richting Lille. En vandaar naar Mallorca waar we uiteindelijk om 3.30h in ons hotel zijn aangekomen. Dus een dag later als voorzien.
Gewenste Oplossing:
Als u van 1/8 tem 8/8 een vliegreis boekt, betaal je hier ook voor en willen we dat die dag dat we verloren zijn, ook vergoed wordt. Ik denk wel dat een degelijke tegemoetkoming hier wel op zijn plaats zal zijn.

