Mijn Klacht:
Ik ben een van de 275 Nederlanders die terug moesten vanuit Tunesie, ik had willen blijven maar had geen keus, nu schetst mijn verbazing dat de dag dat we terug moesten volgens mijn reisbureau niet door jullie wordt vergoed omdat dat wordt gezien als let wel GENOTEN VAKANTIEDAG. alhoewel wij van 11.00u tot 17.00u op het vliegveld van Monastir hebben moeten wachten op het vliegtuig
Ik vind dit schandalig, aangezien SUNWEB in het vliegtuig de toezegging deed dat alle reizigers van Sunweb de totale reissom terug kregen ongeacht wat het calimiteitenfonds doet.
Het valt mij dus van Neckermann behoorlijk tegen dat degene die geboekt hebben bij Neckermann dat niet krijgen, dit getuigt totaal niet van de service die je verwacht van een goede reisorganisatie, wij reizen altijd met Neckermann omdat wij dachten dat het goede organisatie was.
ik ben dan ook behoorlijk teleurgesteld mede omdat wij niet terug wilden en de genoten 4 dagen totaal in het niet zijn gevallen door deze vervelende afbreking van wat voor ons een leuke vakantie had moeten worden.
Ik hoop dat u als organisatie hier nog even goed over na zal denken of er een manier is om je reizigers tevreden te houden.
met vriendelijke groet
N. Jonker
resnr. 03 NVN 54234642 MIR 01
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden als Neckermann hetzelfde doet als Sunwebde totale reissom vergoeden

