Mijn Klacht:
Ik heb een aantal verzekeringen afgesloten bij Nationale Nederlanden waaronder een pakketverzekering. Ik zou 3 maanden vt wonen ontvangen. Tot op heden 1,5 maand later nog niets ontvangen. Ik heb hier op 30 januari over gemaild maar tot op heden geen reactie ontvangen. Daarnaast heb ik via ING rentepunten een verzekeringsbon gekocht, deze zou binnen 3 weken worden teruggestort. Dit is nog niet verwerkt. Ik heb hier 2 x over gemaild met NN maar totaal geen reactie ontvangen.
Niet direct als nieuwe klant een positieve ervaring!!! Ik heb nu maar via de klachten afdeling een klacht ingediend. Binnen 10 dagen ontvang ik een reactie. Nou dat is mooi snel!! Ik hoop dat via dit kanaal eea wordt opgepakt en zsm wordt afgehandeld.
Gewenste Oplossing:
Als ik zsm een persoonlijke reactie ontvang, het geld van de bon wordt teruggestort en ik het beloofde magazine zsm ontvang.

