Klacht: ik word al ruim een half jaar aan het lijntje gehouden

Abigail1209 op 06 november 2015 over Nationale Nederlanden in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nationale Nederlanden is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Verzekering
Status In behandeling
Datum 6 november 2015

Een klant van Nationale Nederlanden ervaart frustratie omdat hij al meer dan een half jaar wacht op de afronding van zijn schadeclaim na een inbraak. Ondanks herhaalde verzoeken om inzage in het toedrachtsonderzoek, dat inmiddels is afgerond, blijft de zaak onduidelijk en wordt hij in onzekerheid gehouden over de voortgang.

Mijn Klacht:

er is eind april van dit jaar bij ons ingebroken.
Ik had ten tijde van de inbraak een inboedel en ook sieraden verzekering bij nationale nederlanden .
Sindsdien is er politie geweest, technische recherche die vertelden mij dat het om een inbraak ging.
Dhr R. de vries van Nationale Nederlanden moest nog meer onderzoek doen.
Het ging om een toedrachtsonderzoek uitgevoerd door de firma confid.
Het rapport is al lang klaar maar de zaak word maar niet afgerond.
Ik heb dhr R. de Vries herhaaldelijk via de mail laten weten dat ik inzage in het onderzoek wil omdat ik daar volgens artikel 35 lid 1 wet bescherming persoonsgegevens recht op heb.
Ook word ik als slachtoffer maar in onzekerheid gehouden en weet ik niet wanneer dhr R. de Vries de zaak nou afrond.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik kopieën van het dossier krijg inzake de woning inbraak.
Als de zaak nou een keer word afgehandeld, en als mijn schadeclaim word ingewilligd

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nationale Nederlanden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nationale Nederlanden in behandeling genomen

Bericht van

10 jaren geleden - Beste Abigail1209, Je zaak is in behandeling bij mijn collega's. Je ontvangt zo snel mogelijk een reactie op je mailbericht van 2 november 2015. Met vriendelijke groet, Eva, Webcare Nationale-Nederlanden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM