Klacht: Advocaat vervalst stukken….

marco71 op 28 maart 2013 over Nationale Nederlanden in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nationale Nederlanden is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Categorie Verzekering
Status Nieuwe klacht
Datum 28 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op 7 juli 2009 is mijn bedrijf failliet verklaard, doordat een advocaat 2 valse crediteuren heeft ingediend. Ik heb deze advocaat voor de tuchtrechter gehaald en ben op alle gronden gelijk gesteld.

Nu wil de aansprakelijkheidsverzekering geen schade erkennen, Ik ben alles kwijt geraakt tot aan mijn huwelijk toe.

Gewenste Oplossing:

Dat er in ieder geval een schade vergoeding komt, zodat ik weer een bestaan kan opbouwen......

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nationale Nederlanden

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nationale Nederlanden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nationale Nederlanden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM