Mijn Klacht:
Zojuist een zeer onaangenaam gesprek gehad. Te vrolijk en bij de hand kereltje. Het begon tijdens het gesprek al te knagen……en toch ben ik er in getrapt. (baal van mezelf)
Mijn enige excuus is een beroerde verbinding en de timing, na een dag werken eindelijk naar huis.
Er is me gepoogd een contract aan te smeren bij Total. Hij heeft gelogen over de voordelige tarieven, de privacyregels én dat ik bij mijn huidige leverancier zou blijven. Na het accepteren van het contract via mijn mobiel, tijdens het gesprek (wist niet dat dat kon) begon het definitief te knagen. Na het gesprek even controleren dacht ik. Toen een opgenomen deel voor het contract en ik heb zo onduidelijk mogelijk ja of oké gezegd. Helpt niet maar gaf me een beter gevoel. Na het gesprek direct gegoogled en bingo. Oplichting.
Gewenste Oplossing:
Heb direct Greenchoice gebeld en die adviseerde me direct met Total contact op te nemen. Dat heb ik gedaan en digitaal (net na 1700 dus telefonisch niet meer bereikbaar) het formulier voor annulering contract ingevuld incl het contract nummer van NEV. Binnen vijf werkdagen hoor ik wat. Maandag neemt ook Greenchoice contact met ze op. En die ratten van NEV spreek ik maandag ook nog even!


