Klacht: nadat de hond terug moest , begon de eigenaresse heel vervelend te doen , en niet bereikbaar

Meneer Dragt op 17 februari 2023 over Stichting Idemo in de categorie Stichtingen en verenigingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Stichting Idemo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 februari 2023

Na het ophalen van een hond bij Stichting Idemo, ervoeren de klagers problemen omdat de hond hen had gebeten, wat zorgwekkend was gezien hun kleinkinderen. Pogingen om contact op te nemen met de eigenaresse verliepen moeizaam; zij was telefonisch niet bereikbaar en via WhatsApp was het gesprek moeilijk, waarbij de eigenaresse hen beschuldigde van slecht gedrag tegenover de hond.

Mijn Klacht:

Nadat wij een hond bij Stichting Idemo hadden opgehaald , waren wij zo blij als een klein kind. Helaas ging het niet goed , de hond heeft mij en mijn vrouw echt gebeten .
dit kan echt niet , wij hebben ook kleinkinderen .
wij hebben toen geprobeerd om contact met Stichting Idemo te krijgen .
Maar helaas de eigenaresse was steeds maar niet ;per telefoon ; bereikbaar .
Toen maar geprobeerd via Whatsapp , dat lukte , maar wel heel moeilijk .
Wij konden geen enkel fatsoenlijk gesprek met haar voeren , zij beschuldigde ons alleen maar .
Wij zouden niet goed voor de hond zijn enz , en zij had ons een goede hond meegegeven
Zoals eerder met haar te hebben afgesproken , zouden wij de hond bij haar terug brengen als het niet zou gaan . en dat hebben wij ook gedaan
Wij hebben haar niet kunnen vertellen wat er nou aan de hand was , zij wist wel hoe het zat ,zonder ons aan te horen . Het zou toch zo mooi zijn als het netjes wordt afgehandeld
Na een heel vervelend telefoongesprek , over het terug brengen van de hond , voelt zij
zich nu ook nog bedreigd ook . te gek voor woorden .
En nu is er helaas geen fatsoenlijk gesprek meer mee te voeren .
Stichting Idemo . ga er niet mee in zee .
Mijn klacht is natuurlijk niet gemeld bij Stichting Idemo . die is niet voor rede vatbaar

Gewenste Oplossing:

Een normaal gesprek , en na alle ellende wil ik nu ook mijn geld terug , dat wij betaald hebben voor de hond .

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Stichting Idemo over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht Meneer Dragt

3 jaren geleden -

Alle klachten die gemeld zijn door Meneer Dragt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM