Klacht: Bestelling geannuleerd, maar toch verzonden en kan niet retour?!

Peter Camies op 07 mei 2013 over N-voetbal in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf N-voetbal
Status Open
Datum 7 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 19 december een bestelling geplaatst en deze meteen daarna weer geannuleerd!(I.v.m. veel te late levering).Toch ontving ik de zaalvoetbalschoenen vrijdag 4 januari. Maandag 7 januari heb ik contact opgenomen met de klantenservice, in dit gesprek werd aangegeven dat de juiste persoon terug zal bellen, wat uiteraard niet is gebeurd. Daarna heb ik op woensdag 9 januari een mail gestuurd aan N-Voetbal, waarop ik tot heden nog geen reactie heb mogen ontvangen. Vervolgens meerdere keren geprobeerd te bellen en mailen met de klantenservice (wat gewoon een callcenter blijkt te zijn), maar wederom geen reactie!!
Na een tijd niets meer te hebben vernomen kreeg ik ineens bericht van een incassobureau (Afterpay). Ik heb met hun meerdere keren telefonisch en per mail contact gehad en werd door hun gelukkig wel goed te woord gestaan. Nadat ik het hele verhaal aan hun heb uitgelegd hebben zij per mail contact met hun opgenomen (zij kregen namelijk ook niemand aan de lijn)om te vragen of N-Voetbal contact met ons op wil nemen voor een juiste afhandeling. Zelfs het incassobureau kreeg daarop geen antwoord. Deze hele kwestie ben ik echt spuugzat. Ik ben hier namelijk al vanaf 4 januari mee bezig om alles op de juiste manier af te werken. Tot nu toe echter zonder resultaat!

Gewenste Oplossing:

N-Voetbal dient het product retour te nemen en er voor te zorgen dat het financiële probleem op de juiste manier wordt afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM