Klacht: lange wachttijd reparatie en meer mankementen opgelopen?!

Mevr. van der Staak op 22 oktober 2017 over Mycom in de categorie Internetshops - Computers en accessoires

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste, Ik heb even geïnformeerd bij de winkel en kan u het volgende melden. De laptop is inmiddels gerepareerd, de reparatie bleek helaas complexer als vooraf ingeschat. Buiten het scherm en de kabel bleken er ook componenten op het moederbord...

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Mycom
Status Opgelost
Datum 22 oktober 2017

Een klant heeft op 6 september 2017 zijn Dell laptop ter reparatie aangeboden bij MyCom Amstelveen, maar ondervond lange wachttijden en meerdere problemen tijdens het reparatieproces. Na aanvankelijke communicatie over de status en een verwachte retourdatum, bleek de laptop niet op tijd gerepareerd te zijn en kwamen er nieuwe mankementen aan het licht. De klant werd geconfronteerd met extra vertragingen en moest opnieuw akkoord geven voor verdere reparaties.

Mijn Klacht:

Op 6 september 2017 heb ik mijn Dell laptop gebracht naar MyCom Amstelveen. Ja hoor, het probleem was duidelijk en ze gingen hem opsturen naar de reparateur. Dan zou ik een prijsopgave krijgen en als ik akkoord gaf zou het 2-4 weken duren. Op een gegeven moment heb ik geinformeerd en kreeg een mailtje terug, een onderdeel was besteld en daarna zou de laptop gerepareerd geretourneerd komen. Prima, ze zeiden ook een datum daarbij. Maar op de datum zelf belde ik maar zelf omdat ik niets meer hoorde. Nee, de laptop was er nog niet ze gingen weer informeren. Vervolgens hoor ik dat er na de ene reparatie een volgend probleem zich aandiende..?! Heel vreemd, want zo veel was er niet mis toen ik hem bracht?! Ik kon alsnog kiezen en als ik akkoord gaf voor de reparatie kon het nog wel een paar weken duren. Pardon?? Hij is al 6 weken weg?? Ik koos ervoor de laptop ongerepareerd te laten retourneren. Toen werd mij een datum verteld (eergisteren, 20 oktober 2017) dat hij terug zou komen. En raad eens? Weer niets gehoord. Ik vind het echt ongelofelijk. Bijna 7 weken later ben ik weer bij af.

Gewenste Oplossing:

Ik zou uiteraard zsm mijn laptop in gerepareerde staat terugzien, daar heb ik ook voor betaald! Ik stelde mijn vertrouwen in MyCom en dit is geschaad. Afspraken zijn niet nagekomen, en het ergste is dat het lijkt dat de medewerkers van MyCom geen enkele moeite lijken te doen om dit probleem op te lossen. Zij zijn degenen die druk kunnen zetten voor hun klanten als dit soort problemen zich voordoen.
Als mijn laptop niet snel gerepareerd kan worden zou ik deze toch zsm geretourneerd willen zien en verzoek ook de betaalde reparatiekosten aan mij te vergoeden als tegemoetkoming voor dit ongelofelijk vervelende en vooral langdurige ongemak.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Mycom in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Mycom een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Mycom

Heeft op 25 oktober 2017 om 14:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Ik heb even geïnformeerd bij de winkel en kan u het volgende melden.
De laptop is inmiddels gerepareerd, de reparatie bleek helaas complexer als vooraf ingeschat. Buiten het scherm en de kabel bleken er ook componenten op het moederbord defect te zijn en moesten ook vervangen worden voor een correcte werking. Deze onderdelen moesten weer besteld worden waardoor het geheel langer is gaan duren.
Ondanks dat de reparatie hierdoor duurder is geworden, blijft de prijsopgave waar u mee akkoord bent gegaan van kracht, de meerkosten nemen wij voor onze rekening voor het ongemak.
Zodra de laptop in de winkel terug is nemen de collega's direct contact met u op.

Onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Robert l MyCom WebCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM