Klacht: Mijn retour bedrag niet ontvangen

Xaz op 08 februari 2022 over My Jewellery in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 8 februari 2022

Een klant heeft in december een broek geretourneerd, maar heeft tot nu toe het retourbedrag nog niet ontvangen, ondanks herhaaldelijk contact met My Jewellery. Na drie maanden zonder oplossing is de klant zeer ontevreden over de geboden service en overweegt geen aankopen meer te doen.

Mijn Klacht:

In december een broek geretourneerd, zou het bedrag op mijn rekening gestort krijgen maar is tot heden nog niet gebeurd en zijn nu 3 maanden verder. Heb al verschillende keren contact gezocht maar ze doen er helemaal niks mee!

Ga hier nooit meer wat kopen! Slechte service!!!

Gewenste Oplossing:

Betalen!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over My Jewellery

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over My Jewellery nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Xaz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM