Mijn Klacht:
Mijn partner en ik hebben een huur appartement in Amstelveen via MVGM wonen. Onze woning heeft een warmtepomp die geïnstalleerd is door Inwarmte. Wij zitten nu twee dagen zonder verwarming en warm water, dit probleem heeft zich al 3 keer voor gedaan in 1 maand tijd. Het probleem duurt nu al twee dagen waardoor onze woning erg koud is en wij kunnen niet douchen etc. Wij zijn pas ouders geworden van een baby die nu pas 5 weken oud is en ik ben herstellende van een keizersnede. Om deze reden konden wij niet in ons appartement blijven. Wij zijn volledige genegeerd wij zouden geholpen worden door een technische inspecteur van MVGM die ik heb gesproken, deze heeft mij nooit terug gebeld.
Dit is onmenselijk gedrag, zeker als je weer dat er een onschuldige baby hier ook onder moeten lijden. Wij betalen netjes onze huur en alle andere kosten en moeten dit mee maken. MVGM shame on you.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik mijn geld voor de maand aan Inwarmte terug krijg en een tegemoetkoming voor de twee dagen dat wij zonder verwarming en warm water hebben gezeten en uit onze woning moesten.

