Klacht: Niet komen opdagen voor het verven van een muur aan de Kleine Beer no 467

Kleine Beer op 11 maart 2022 over Muddebouw in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Muddebouw
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 11 maart 2022

Pieter Timmermans heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met Muddebouw over het verven van een muur, maar zijn klachten worden niet serieus genomen. Ondanks meerdere beloftes van het bedrijf is de schilder niet komen opdagen, wat leidt tot frustratie bij de klager. Timmermans ervaart ook problemen met de telefonische bereikbaarheid van Muddebouw.

Mijn Klacht:

Sinds 11 januari (dit jaar) probeer ik Muddebouw eindelijk zo ver te krijgen dat zij mijn klacht serieus behandelen. Inmiddels hebben zij 4-maal -nadat ik hiervoor moest bellen -telkenmale geen gehoor aan hun belofte. Vandaag was het weer zo ver…er zou een schilder langskomen tussen 12.00 en 14.00 uur, toen ik om een ca. drie uur belde was het antwoord ‘de schilder is zo bij u en op mijn vraag tot hoe laat kan ik u bellen was het antwoord tot 17.00 uur’. Nou wederom de schilder weer niet op komen dagen en toen ik belde om ca. 16.30 uur kreeg ik weer het automatisch antwoordapparaat… een moment geduld! Nou ik heb geduld en nog niet agressief geworden want dat zou je wel worden als je een ½ uur zit te wachten aan de telefoon.

Met vriendelijke groet,
Pieter Timmermans

Gewenste Oplossing:

Dat ze zich aan de beloften houden en mijn de telefoonkosten vergoeden over de 4 keren dat ik heb gebeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Muddebouw

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Muddebouw nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kleine Beer
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM