Klacht: onbehoorlijk gedrag medewerker

rdnbrg47 op 22 juni 2017 over Movie Park Germany in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 22 juni 2017

Een bezoeker van Movie Park Germany ervaart onbehoorlijk gedrag van een medewerker tijdens een attractie. Ondanks de wens om met zijn zoontje en een vriend alleen in een bootje te stappen vanwege mentale problemen, werd hij gedwongen om met anderen in te stappen, wat leidde tot een onaangename situatie. De medewerker zou de bezoeker en zijn kind uitlachen, wat als onbeschoft en schadelijk voor het imago van het park wordt beschouwd.

Mijn Klacht:

gisteren ca 14 uur wilde ik met mijn zoontje en een vriend met zn 3en in een bootje vanwege mentale problemen met het kind, de heer die dat daar regelde dwong ons met 2 anderen in te stappen, ik zie dat ik dat vanwege mn kind niet wilde, hij liet ons in de volgende plaatsnemen en op t laatst dwong hij 4 jonge zeer luidruchtige jongens ook in onze boot te gaan zitten , en lachte ons uit als een soort wraaknemeing, uiterst onbeschoft en uw imago onwaardig en schadelijk

Gewenste Oplossing:

nadat deze persoon door u daarop is aangesproken zijn excuses en leer zo iemand dit nooit meer te doen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Movie Park Germany

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Movie Park Germany nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM