Klacht: Problemen na levering bank

Martinsichterman op 19 oktober 2015 over Montel in de categorie Lederwaren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Montel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Montel
Categorie Lederwaren
Status In behandeling
Datum 19 oktober 2015

Een klant heeft in de zomer van 2015 een bank besteld bij Montel, maar de levering duurde 1,5 maand langer dan verwacht zonder communicatie van het bedrijf. Bij ontvangst bleek de bijbehorende hocker vlekken te vertonen en ondanks toezeggingen voor een schoonmaakservice en het leveren van ontbrekende kussens, heeft de klant tot op heden niets meer vernomen van Montel.

Mijn Klacht:

Zomer 2015 bank besteld bij montel. Levering duurde 1,5 maand langer dan verwacht. Kwam ik zelf achter door langs te gaan en te vragen waar de bank bleef. Montel nam zelf helaas niet de moeite om dit te melden. Vervolgens komt begin oktober eindelijk de bank en zit de bij behorende hocker onder de vlekken. Er zou contact met me worden opgenomen zodat een schoonmaak service het eea kon herstellen. Niets vernomen! Weer langs zaak geweest in cruquis. Daar konden ze er niks aan doen vonden ze, ze gingen opnieuw signaal uitzetten. Tot heden weer niets vernomen. Ook kussens die meegeleverd zouden worden, zijn niet geleverd. Wanneer men het wel kan leveren kunnen ze ook niets over zeggen. Ik heb mijn bestelling destijds niet geplaatst voor een vieze hocker en halve levering. Als klap op de vuurpijl paste de bank niet in de lift en mocht ik 250€ extra betalen voor een speciale lift. Jammer dat montel nergens in tegemoet komt en geen verantwoordelijkheid neemt om gemaakte fouten zo goed mogelijk te herstellen. Mijn bank is erg mooi, maar voor de service en hoe zij omgaan met het oplossen van door hun veroorzaakte problemen, kan ik hun helaas niet aanbevelen. Waar mensen werken worden fouten gemaakt, zolang je dit goed oplost is het verder prima. Jammer van montel dit, gemiste kans mi.

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk hocker schoonmaken of nieuwe leveren. Duidelijkheid over wanneer de nu niet geleverde kussens worden geleverd. Tegemoetkoming in extra gemaakte kosten tijdens levering

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Montel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Montel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM