Klacht: onacceptabele plooien in bank

ontevreden Montel-klant op 07 december 2013 over Montel in de categorie Lederwaren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Montel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Montel
Categorie Lederwaren
Status In behandeling
Datum 7 december 2013

Een klant heeft een stoffen bank gekocht bij Montel in Leiderdorp, waarbij de verkoper een duurdere stof adviseerde om plooivorming te voorkomen. Na een week verschenen er echter plooien en bleek de bank te wiebelen. Ondanks een bezoek van een monteur die de wiebelproblemen verholpen heeft en aangaf dat de plooien normaal waren, verergerden de plooien in de loop van het jaar, wat leidde tot herhaald contact met Montel.

Mijn Klacht:

begin vorig jaar hebben we Montel in Leiderdorp een stoffen bank gekocht.
De verkoper was vriendelijk en hielp ons goed bij het kiezen van een bank,
We wilde graag een strakke bank zonder plooivorming. Hij adviseerde ons een duurdere stof waarbij dit zich niet zou voorkomen. De koop werd gesloten na ondertekening van een meer dan 30 pagina dik boekwerk.
Een week na levering van de bank kwamen de plooien al in de bank en bleek de bank ook te wiebelen.
Een monteur kwam langs om het wiebelen op te lossen en tevens gaf hij aan de plooien normaal waren. Gedurende het jaar werden de plooien echter steeds erger en besloten we opnieuw contact te zoeken met Montel (hun E-mailadres is niet te vinden op hun website)

De klantenservice verzocht ons om foto’s te mailen zodat zij deze konden beoordelen.
Een week later werd ik gebeld met de mededeling dat de plooien normaal zijn. Nogmaals heb ik afgesproken dat wij dit niet zo hadden afgesproken met de verkoper. De mevrouw verwees ons naar het boekwerk waar in zou staan dat plooivorming mogelijk is. (tja ik koop een bank en geen boek)
Ik gaf aan dat het wel erg kort door de bocht is om deze klacht door de beoordeling van foto’s af te wijzen. Ik heb gevraagd om een onafhankelijke expert naar de klacht te laten kijken. Dit kon ik doen allen dan wel voor eigen kosten a €130,-

Met “kromme tenen” heb ik uiteindelijk het gesprek maar afgebroken, omdat de betreffende mevrouw maar bleef hameren dat e.e.a. in het meer dan 30 pagina’s dikke contract zou staan.

Gewenste Oplossing:

1) de bank voorzien van extra vulling of anders een niet plooiende stof
2) een onafhankelijke expert op kosten van Montel de bank laten beoordelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Montel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Montel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Montel nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Montel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Montel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Hoewel de site aangeeft dat de klacht is opgelost is dit helaas NIET het geval. Sinds het plaatsen van de klacht heeft Montel niet richting ons gereageerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM