Klacht: Montel bank pilt enorm

KM80 op 04 mei 2014 over Montel in de categorie Lederwaren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Montel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant is akkoord gegaan met de door Montel aangeboden oplossing

Bedrijf Montel
Categorie Lederwaren
Status Opgelost
Datum 4 mei 2014

Een klant heeft in februari vorig jaar een bank gekocht bij Montel, die snel begon te pillen. Na een bezoek van een monteur, die slechts één zitting heeft behandeld, bleef het probleem bestaan. De klant ervaart de klantenservice als onvriendelijk en vindt het onacceptabel dat Montel de pillen als een normale eigenschap van de stof beschouwt, terwijl de bank 1600 euro heeft gekost.

Mijn Klacht:

Februari vorig jaar een bank gekocht bij montel in eindhoven/Son. Stof is enorm aan het pillen. Ik heb hierover een klacht geplaatst. Montel stuurde een monteur langs om de bank te komen scheren. Mijn inziens geen oplossing van het probleem maar een uitstel. Een zitting is “geschoren” voor de rest van de bank had de monteur geen tijd meer. Nu na twee weken is de bank weer aan het pillen geslagen. Het ziet er echt uit als een goedkope trui en dat terwijl de bank 1600 euro heeft gekost.
Daarna contact gehad met montel klantenservice waarin ronduit schandelijk te woord ben gestaan. Pillen zou normale eigenschap van de stof zijn en verder moest ik maar een tondeuse aanschaffen om de bank te behandelen. Schandelijk, montel wil gewoon met een zo’n goedkoop mogelijke stof zijn banken verkopen en als er dan een klacht komt geven ze 0 op het rekest.

Gewenste Oplossing:

Een permanente oplossing voor het pillen van de stof.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Montel

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Montel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Montel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Montel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Montel

Heeft op 07 mei 2014 om 12:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant is akkoord gegaan met de door Montel aangeboden oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Montel beoordeeld.

KM80

Heeft op 13 mei 2014 om 21:05 geantwoord

Ik ben blij met de geboden oplossing

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM