Klacht: Enorme kosten na annulering

enricopruis op 24 september 2012 over Montel in de categorie Lederwaren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Montel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de order geannuleerd tegen betaling van € 350,=.

Bedrijf Montel
Categorie Lederwaren
Status Opgelost
Datum 24 september 2012

Na de aankoop van een bank en fauteuil bij Montel, heeft de klant geprobeerd de bestelling te annuleren binnen de gestelde termijn. De klant werd echter geconfronteerd met hoge annuleringskosten en een hogere aanbetaling dan toegestaan volgens de CBW-voorwaarden, wat als onredelijk werd ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb op vorige week zaterdag een bank en fauteuil gekocht na een halve dag lang twijfelen bij de Montel. Uiteindelijk op dinsdag gebeld en gemaild dat ik wilde annuleren. Zonder ook maar te vragen of ik misschien een andere bank wilde uitzoeken wordt ik met enorm hoge annuleringskosten geconfronteerd. Daarnaast blijkt ook nog dat mij een hogere aanbetaling gevraagd is dan door de CBW voorwaarden gesteld wordt. Het gaat hier om consumentenkoop, ik annuleer binnen 2 werkdagen. Je gaat mij niet wijsmaken dat de productie al begonnen is. Derhalve zijn annuleringskosten van meer dan 25% van de aanschaf onredelijk.

Gewenste Oplossing:

Annuleren zonder hoge kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Montel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Montel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Montel

Heeft op 10 december 2012 om 08:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de order geannuleerd tegen betaling van € 350,=.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM