Klacht: Bank na 3 weken kapot!

Debbie84 op 17 februari 2014 over Montel in de categorie Lederwaren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Montel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Probleem van de klant terecht en uiterst vervelend, waarvoor onze oprechte excuses. WK19 2014 gaan wij een compleet nieuwe set bij de klant leveren waarmee probleem is opgelost.

Bedrijf Montel
Categorie Lederwaren
Status Opgelost
Datum 17 februari 2014

Een klant van Montel heeft een klacht ingediend over een bank die na drie weken gebruik kapot is gegaan. De longchair van de hoekbank is door midden gebroken, en ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, heeft de klant geen adequate ondersteuning ontvangen. De bank wordt pas over een week opgehaald voor reparatie, wat resulteert in een lange periode zonder bank.

Mijn Klacht:

Mijn op 24 januari geleverde bank is nu al kapot. Bij mijn hoekbank (2,5 zits met longchair) is de longchair gewoon door midden gebroken. In huis geen kinderen ofzo die wild op de bank zijn. Afgelopen zaterdag gebeld, niemand kan me te woord staan. Vandaag (maandag 17 februari) teruggebeld en nu komen ze mijn bank pas over een week (!) ophalen, waarnaar de reperatie nog minimaal 2 weken duurt. Ik vind dit echt niet kunnen. Net 3 weken een nieuwe bank en nu ruim 3 weken zonder bank. Slechte klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Binnen een week een gehele nieuwe bank. Ik ga er vanuit dat ik bij een dergelijk bedrijf betaal voor kwaliteit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Montel

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Montel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Montel nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Montel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Montel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Montel

Heeft op 03 april 2014 om 09:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Probleem van de klant terecht en uiterst vervelend, waarvoor onze oprechte excuses. WK19 2014 gaan wij een compleet nieuwe set bij de klant leveren waarmee probleem is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM