Klacht: MonsterTruck™ 11 GRATIS ACTIE (OPOP)

Martin Blondiau op 13 januari 2021 over Megadump Outlet in de categorie Internetshops - Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 13 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste, Wij hebben onlangs via Megadump-outlet een MonsterTruck 11 gratis actie die met benzine gevuld en gereden worden. Op de film die wij te zien kregen, is niet dezelfde Monstertruck die ze verstuurd hebben voor een totaal bedrag van € 35,90. Wat wij ontvangen hebben, is abnormaal klein mini monstertruck en 1 stuk ontvangen, geen 2. Het is niet de waarde van de MonsterTruck, zoals op de film die ze online zetten. Wij hebben meermaals gemaild en krijgen geen deftige antwoord van hun.

Gewenste Oplossing:

Wij zijn absoluut niet tevreden over hun, waardoor onze klacht naar hun toe.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Megadump Outlet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Megadump Outlet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Martin Blondiau
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten