Mijn Klacht:
Alweer het zelfde liedje hun antwoord: Wij zijn echter al in contact met je, zoals reeds aangegeven neem gerust contact met ons op via [email protected] Ik zal jou ook persoonlijk even mailen! Met vriendelijke groet, Gaby van Mollie
WIJ ZIJN NIET IN CONTACT MET MOLLIE!! Telefonisch kunnen ze ons niet helpen en via de mail kom je helemaal nergens!! ZE SPELEN MET ANDERMANS BROOD EN GELD!!!!
Is gewoon een spelletje geworden voor mollie!!
Wie gaat de schade op zich nemen van alle chargebacks? Wie gaan nu onze klanten terug betalen want ook die worden niet terug betaald!? Ons hele betaalverkeerd hebben ze geblokt! HUN REACTIE: BETAAL DE CHARGEBAKCS MAAR TERUG! Dus je word geblokt je kan niks uitleveren je campagnes moet je uitschakelen je maakt een enorm verlies en mollie gooit letterlijk de deur dicht in je gezicht nadat ze je bedrijf volledig klem hebben gezet!!! DIT IS WERKELIJK MENSEN RICHTING EEN FAILLISSEMENT DUWEN!!! Kleine kinderen werken daar met 0 besef wat ze bedrijven aanrichten!!
Gewenste Oplossing:
VAN ANDERMANS GELD LEREN AFBLIJVEN ER WERKEN DAAR VOLGENS MIJ KLEINE KINDEREN DIE SPELLETJES SPELEN MET ANDERMANS GELD!!

