Klacht: Hele slechte service en communicatie

riron op 09 januari 2016 over Mobiledrome in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Camping & Outdoor
Status Nieuwe klacht
Datum 9 januari 2016

Een klant van Mobiledrome heeft negatieve ervaringen gedeeld over de service en communicatie na de aankoop van een camper in juli 2015. Volgens de klager is de garantieafhandeling slecht en moet men voortdurend zelf contact opnemen, wat leidt tot frustratie. De klant raadt toekomstige kopers aan om een andere dealer te zoeken.

Mijn Klacht:

In juli 2015 nieuwe camper opgehaald. Toen bleek al dat als je eenmaal gekocht hebt, is het over met de pret. De garantieafhandeling vervolgens is waardeloos. Je moet steeds zelf contact opnemen. Mijn verhaal is eigenlijk veel te lang, maar ik wil toekomstige camperkopers waarschuwen. Zoek een andere dealer, gaan wij ook zeker doen

Gewenste Oplossing:

Ik heb geen vertrouwen meer

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mobiledrome

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mobiledrome nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM