Klacht: Misleidende advertentie op de hoofdpagine

rdbms99 op 08 januari 2021 over nu.nl in de categorie Websites - Nieuws

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf nu.nl
Categorie Websites - Nieuws
Status Open
Datum 8 januari 2021

Een gebruiker heeft een klacht ingediend over een misleidende advertentie op de hoofdpagina van nu.nl, waarin wordt gesuggereerd dat investeren in bitcoins met betrokkenheid van Elon Musk mogelijk is. De klager stelt dat deze advertentie een scam is en dat mensen die hierin investeren hun geld verliezen.

Mijn Klacht:

er wordt geadverteerd om te investeren in bitcoins en dat Elon Musk erbij betrokken zou zijn. Dit is een scam, mensen die hier hun geld investeren zijn het kwijt.

advertetie inhoud:
De euro hapert
buyinkmake.com
Nederlands is klaar
De euro hapert
Holland’s plan is uitgelekt. Mannen zullen het
niet leuk vinden wat er gaat gebeuren

Gewenste Oplossing:

Advertentie verwijderen voordat er nog meer mensen slachtoffer van worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over nu.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over nu.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door rdbms99
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM