Klacht: Onbereikbare klantenservice

Pdv-1986 op 06 oktober 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wilde een usbstick bestellen dat zonder verzendkosten zou zijn. Mijn gegevens ingevuld waarop ik vervolgens met een 20+ dagen verzendtijd geconforteerd word of een 20 euro verzendkosten op een bedrag van 3.50 als ik het binnen een week zou willen ontvangen. De bestelling afgebroken en dezelfde avond een mail ontvangen of ik de betaling niet vergeet van mijn bestelling. Ik gereageerd via contact op de bestelling dat ik wil dat ze mijn gegevens verwijderen omdat ik hun handelswijze onbetrouwbaar vind. Geen reactie. Ze zijn niet direct te contacten, enkel via een bestelnummer. Vervolgens de bestelling geannuleerd op hun pagina waarop ik de dag erna weer een mail ontving dat ik de betaling van mijn bestelling niet moet vergeten, de bestelling die ik geanulleerd heb.

Gewenste Oplossing:

Als ze mijn telefoonnummer en adresgegevens uit hun database verwijderen, dit soort praktijken maken mij erg wantrouwend wat ze nog meer met mijn gegevens doen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM