Mijn Klacht:
ik heb een bestelling gedaan en ik kreeg een mail dat alles op 26 augustus is verzonden. het probleem is dat ik nog steeds niks heb binnen gekregen ookal zou dat wel moeten!
Gewenste Oplossing:
dat ik als nog mijn bestelling krijg!!!
ManonIrene op 31 oktober 2013 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets
Beste Manon, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...
Een klant van MiniInTheBox.com heeft een bestelling geplaatst die op 26 augustus verzonden zou zijn, maar tot op heden is de bestelling niet ontvangen. De klant uit zijn onvrede over het ontbreken van de levering. De klacht is inmiddels opgelost.
ik heb een bestelling gedaan en ik kreeg een mail dat alles op 26 augustus is verzonden. het probleem is dat ik nog steeds niks heb binnen gekregen ookal zou dat wel moeten!
dat ik als nog mijn bestelling krijg!!!
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com
Bericht van Robin van Klacht.nl
12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MiniInTheBox.com in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MiniInTheBox.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 12 mei 2014 om 08:33 geantwoord
Beste Manon,
We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.
Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.
Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.
http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html
Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:
http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html
Met vriendelijke groet,
Marianne
MiniInTheBox
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM