Klacht: Iphone accessoires nog altijd niet gekregen!

Gella op 15 oktober 2013 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Gella, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 15 oktober 2013

Een klant heeft op 11 september iPhone-accessoires besteld bij MiniInTheBox.com, maar heeft deze nog niet ontvangen op 15 oktober. Ondanks het sturen van twee e-mails heeft de klant geen reactie ontvangen en vraagt om een snelle oplossing voor het probleem.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik heb op 11 september bij jullie iphone accessoires gekocht. Deze heb ik nog altijd niet gekregen en we zijn nu al de 15 oktober! Daarvoor heb ik jullie al 2 mail gestuurd en blijkbaar hebben jullie geen zin om erop te antwoorden. Het pakje is verstuurt met bulkairmail, ik denk dat jullie daar al eens eerder problemen mee hebben gehad wij hebben al zoveel besteld bij jullie en het is altijd goed verlopen ik zou graag zo vlug mogelijk mijn pakje hebben en liefst deze week nog!!!

Alvast bedankt!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben maar pas tevreden dat ik het pakje deze week nog in de brievenbus krijg en dan ook wel nog gratis niets meer extra betalen! Daar boven op wil ik ook nog eens een gratis bestillen hebben voor de problemen wat jullie mij veroorzaken. Al jullie er zo rap mogelijk iets kunnen aandoen krijgen jullie een goede beoordeling nu kan ik op dit moment niet veel geven!
Alvasr bedankt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MiniInTheBox.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MiniInTheBox.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MiniInTheBox.com

Heeft op 12 mei 2014 om 10:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Gella,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

MiniInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM