Klacht: Iphone 4+5 kabeltjes niet geleverd

Lisanne-21 op 16 oktober 2013 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Lisanne, We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak. Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud...

Status Opgelost
Datum 16 oktober 2013

Een klant van MiniInTheBox.com heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van twee bestellingen met iPhone-kabels, die na 40 dagen nog steeds niet zijn geleverd. In tegenstelling tot eerdere bestellingen, die snel werden geleverd, heeft de klant herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice, maar ontvangt alleen standaardreacties. De klant maakt zich zorgen over het verlies van €30 en overweegt om in de toekomst kleinere bestellingen te plaatsen of helemaal niet meer te bestellen.

Mijn Klacht:

Een paar maanden geleden heb ik voor het eerst iets besteld bij MiniInTheBox (telefoonhoesje). Deze heb ik binnen gehad en was er heel tevreden over. Ongeveer een 1,5 maand geleden heb ik een paar iphone kabeltjes besteld (in 2 bestellingen) maar heb deze na 40 dagen nog niet ontvangen. Wat vreemd is, is dat ik kort na deze bestellingen nog een bestelling heb gedaan (2 producten) en deze na 9 dagen al binnen heb!!!!!

Dit is toch raar? Heb al een aantal keer gemaild maar krijg steeds standaard mailtjes terug.
Ik ben bang dat ik dus €30,- kwijt ben en alles maar gewoon in kleine bestellingen moet bestellen of gewoon niet meer…

Ik heb overigens wel een verzekering op deze bestellingen afgesloten, wat inhield dat als deze bestellingen kwijt of kapot waren, geheel kosteloos opnieuw verzonden zouden worden.

Gewenste Oplossing:

Contact met een medewerker van MiniInTheBox, wat duidelijkheid opleverd, dan bestellingen opnieuw verzenden en als ze dan nog niet binnen zijn wil ik mijn geld terug!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MiniInTheBox.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MiniInTheBox.com nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MiniInTheBox.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MiniInTheBox.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MiniInTheBox.com

Heeft op 12 mei 2014 om 07:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lisanne,

We vinden het erg vervelend om te horen hoe uw bestelling bij MinInTheBox is verlopen. Onze welgemeende excuses voor het probleem en veroorzaakte ongemak.

Wij hebben uw bestelling gecontroleerd en gezien dat het probleem reeds enige maanden oud is. Onze welgemeende excuses voor het niet eerder behandelen van dit vraagstuk op Klacht.nl. Mochten we u alsnog ergens mee kunnen helpen, dan doen wij dat uiteraard direct en met plezier. In het geval dat u nog overige vragen, problemen of klachten hebt, vragen wij u vriendelijk om een nieuw ticket in te dienen bij 'Mijn Bestellingen' op onze site.

Wij willen u graag mededelen dat onze klantendienst altijd bereikbaar is en binnen 24 uur de vragen van onze klanten beantwoord. U kunt hiervoor de onderstaande link gebruiken.

http://www.lightinthebox.com/nl/r/contact-us.html
http://www.miniinthebox.com/nl/r/contact-us.html

Hieronder hoe u een ticket kunt indienen en lezen:

http://www.lightinthebox.com/nl/knowledge-base/c1182/a2852.html

Met vriendelijke groet,
Marianne

MiniInTheBox

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM