Klacht: Grootste deel vd betaalde producten niet ontvangen

Ambiancecafe op 07 april 2017 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 7 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Tanya Caers, Dit is de Klantenservice van www.miniinthebox.com. De verzending van het pakket via SwedenPost-track-HYD (tracking no.: Q1458133925XX), is vanwege douaneproblemen niet gelukt en de zending is aan ons geretourneerd. Onze excuses voor het hierdoor veroorzaakte ongemak; wij doen...

Status Opgelost
Datum 7 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kocht verscheidene producten en volgens het trackingnummer is 1/3 van de zendingen nergens te tracken. Ik zal een foto bijvoegen, het gaat om 2 gsm hoesjes, nagelblokvijlen, icingspuitzakjes en een digitale weegschaal, 5 producten.
De verzendingen werd in 3 opgesplitst waarvan de 2 eerste zijn aangekomen maar deze niet en het rare is dat het trackingnummer niet gevonden werd via het systeem

Gewenste Oplossing:

Als mijn zending aankomt of me zal worden terugbetaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MiniInTheBox.com in behandeling genomen

Bericht van MiniInTheBox.com

8 jaren geleden - Wij kunnen de screenshot helaas niet uitvergroten. wat is het bestelnummer, dan geven wij dit door aan onze klantenservice, sorry voor het ongemak. mvrgr

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - 1702150126692302 is het acc/ordernr met een bedrag van 39,2€ Met dank

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MiniInTheBox.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MiniInTheBox.com

Heeft op 07 april 2017 om 00:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Tanya Caers,

Dit is de Klantenservice van www.miniinthebox.com.

De verzending van het pakket via SwedenPost-track-HYD (tracking no.: Q1458133925XX), is vanwege douaneproblemen niet gelukt en de zending is aan ons geretourneerd. Onze excuses voor het hierdoor veroorzaakte ongemak; wij doen graag onze uiterste best om dit probleem voor u op te lossen.

Aangezien wij niet kunnen beloven dat een nieuwe zending niet tot dezelfde problemen leidt, hebben wij een volledige terugbetaling voor u verzorgd van 26.9 EUR.

De terugbetaling is op uw storecredit gestort. U kunt het vinden bij \"Mijn tegoed& Bonustegoed\":
https://www.miniinthebox.com/index.php?main_page=store_credit

U kunt het Tegoed gebruiken om uw nieuwe bestelling direct te BETALEN of u kunt het OPNEMEN naar het Paypal-account/de creditcard waarmee u deze bestelling hebt betaald. Raadpleeg de volgende link voor gedetailleerde informatie:

1. Hoe kan ik gebruik maken van mijn Bonustegoed en Tegoedsaldi?
http://www.miniinthebox.com/knowledge-base/c1232/a2423.html

2. Hoe kan ik om een opname verzoeken?
http://www.miniinthebox.com/knowledge-base/c1232/a2424.html

Wij danken u vriendelijk voor uw steun en begrip in deze kwestie. Wij zien er naar uit u binnenkort weer van dienst te mogen zijn.

Met vriendelijke groet,
Carla
CustomerService
www.miniinthebox.com Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM