Klacht: Extra kosten

Greeto op 18 maart 2016 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte lezer, Miniintthebox berekent geen rembourskosten en/of verzendkosten achteraf. Alle eventuele extra kosten worden berekend door de Nederlandse douane en/of Nederlandse vestigingen van de koeriersbedrijven. Wij ontvangen hier geen cent van. Het wordt duidelijk vermeldt op al onze websites dat...

Status Opgelost
Datum 18 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hebben op 3 februari hoesjes besteld via mini in the box. Deze zijn vandaag op 17 Maart pas aangekomen! Meer dan een maand wachttijd dus.. Alsof het wachten niet voldoende was mogen we ook nog eens 27 euro extra betalen. Een echte schande! Ik zal nooit meer iets bestellen via mini in de box.. Ik koop voortaan mijn hoesjes in de Winkel komt even duur uit en je weet ten minste op VOORHAND hoeveel het totaal pakketje je gaat kosten

Gewenste Oplossing:

Indien de extra kosten verminderen! Vind dit echt een grote som extra! Is bijna de prijs die we betaald hebben voor de hoesjes!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door MiniInTheBox.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat MiniInTheBox.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

MiniInTheBox.com

Heeft op 18 maart 2016 om 08:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte lezer,

Miniintthebox berekent geen rembourskosten en/of verzendkosten achteraf. Alle eventuele extra kosten worden berekend door de Nederlandse douane en/of Nederlandse vestigingen van de koeriersbedrijven. Wij ontvangen hier geen cent van.
Het wordt duidelijk vermeldt op al onze websites dat er invoerkosten kunnen zijn als men iets in China besteld. Iedere klant kan zich verzekeren tegen alle extra kosten bij het bestellen. Ook dit wordt duidelijk vermeldt. Deze optie is zelfs standaard aangevinkt. Mochten er extra en/of invoerkosten ontstaan en de klant heeft zich verzekerd bij ons tegen deze kosten, zullen deze naderhand door ons terugbetaald worden, daar wij niet van te voren weten wat de douane en koeriersbedrijven in Nederland berekenen. Het weigeren van een bestelling heeft geen zin, want de koerier zal het product hoogstwaarschijnlijk niet terugsturen, Neemt u contact op met de koerier als u een bestelling geweigerd heeft, voordat zij uw bestelling vernietigen.

U kunt de aanvraag tot terugbetaling doen via onze klantenservice.
Wij adviseren u om zich in te loggen in uw account op een normale pc, want de gegevens zijn niet allemaal zichtbaar op sommige mobiele telefoons.

Hieronder nog even een link met de gebruiksaanwijzing hoe men contact opneemt met de klantenservice:

http://www.miniinthebox.com/nl/knowledge-base/c1258/a2787.html

Mvrgr.

De klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM