Mijn Klacht:
Op 23-03-2018 heb ik een artikel bestel bij Miniinthebox. De bestelling zou 3 tot 5 werkdagen later arriveren volgens de site. Echter is het nu 02-05-2018 (bijna 6 weken later) en nog steeds niets binnen.
Ik heb diverse mailtjes naar ze gestuurd waar de bestelling blijft. Als eerste reactie kreeg ik terug dat als het op 20-04-2018 nog niet binnen was ik dan contact met ze op moet nemen.
Op 20-04-2014 nog niets binnen en weer gemaild. Krijg ik een mail terug dat als het niet binnen is op 30-04-2018 ik weer contact op moet nemen.
En…. op 30-04-2018 weer gemaild, maar tot nog toe geen reactie. wel zie ik op het ticket staan ”Opgelost”.. Opgelost?!? Ik heb de zending nooit ontvangen.
Dus weer een mail gestuurd dat ik het niet vertrouw en mijn geld terug wil hebben. Maar ja, ze zeggen dat de klantservice binnen 1 dag reageert. Dus niet, tot nog toe geen enkele reactie en het blijft doodstil bij Mitb.
Ik adviseer om hier niet te bestellen. Bin aliexpres hebben vrienden hetzelfde artikel bestel en deze kwam wel op tijd binnen
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas tevreden als de bestelling binnen is of mijn geld z.s.m terug krijg gestort


