Klacht: beschadigde producten geleverd

bobby1993 op 10 oktober 2015 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik bestel vaker bij miniinthebox. ik vind het een best prettige site als alles goed gaat. maar mijn laatste bestelling is niet goed verlopen. het duurde heel erg lang veel langer dan die 10 tot 20 werkdagen. hier kan ik nog mee leven als het maar binnen komt. vervolgens kon ik aan de deur nog geld betalen omdat er nog btw bij invoer werd berekend en afhandelingskosten in totaal was dit 20,78 euro nog even op mijn bestelling van 41 euro. maar ook hier kan ik me leven heb vaker dingen uit het buitenland laten komen en dit kan nou eenmaal voorkomen. maar dat er 2 van de 9 producten die ik koop kapot zijn vind ik niet kunnen. mijn horloge zit een kras in het glas en de secondewijzer licht los in mijn horloge en het kleine horloge van mijn moeder is het glas van gebarsten. dit vind ik zeer spijtig. alles bij een ben ik dus zeer ontevreden over deze bestelling. na lang zoeken op de site en van pagina na pagina te worden gestuurd kom je telkens weer bij dezelfde pagina uit waar je niks aan hebt. ik kan geen mailadres en/of telefoonnummer te vinden. ik kan dus niet laten weten dat mijn producten kapot zijn terwijl er op de site telkens neem contact op met de klantenservice. maar er staat nergens hoe dit moet.

Gewenste Oplossing:

dat deze 2 producten worden vervangen of gemaakt kosteloos en dus ook niet bij aflevering nogmaals die invoerrechten moet betalen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM