Klacht: Bingokaarten miljoenenjacht

Wolkewietje17 op 16 september 2018 over Miljoenenspel in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Miljoenenspel has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 16 september 2018

Een speler van de Postcodeloterij ervaart problemen met het ontvangen van bingokaarten voor het miljoenenjacht. De kaarten verschijnen niet in zijn mailbox en zijn ook niet terug te vinden in zijn account op de website van de loterij. De klager is ontevreden over deze situatie.

Mijn Klacht:

Ik speel automatisch mee met de postcodeloterij.
Ik krijg mijn bingokaarten niet in mijn mailbox van de postcodeloterij en kan ze ook nergens vinden in “mijn postcodeloterij”.
Waardeloos.

Gewenste Oplossing:

Ik ben te reden als ik wekelijks de bingokaarten in mijn mailbox ontvang zodat ik ze tijdig kan activeren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Miljoenenspel over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM