Klacht: totaal geen reactie

kathycommeyne op 14 juli 2015 over Meubelino in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Meubelino has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Meubelino
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 14 juli 2015

Een klant heeft enkele weken geleden een boekenkast besteld bij Meubelino, maar ontving geen reactie op haar vragen over de levertijd. Na meerdere pogingen om de bestelling te annuleren en om een terugbetaling te vragen, blijft het stil vanuit het bedrijf, wat leidt tot ontevredenheid over de geboden service.

Mijn Klacht:

Enkele weken geleden een bestelling geplaatst voor een boekenkast.
Even later gemaild voor de levertijd – geen respons
De kast hoorde bij de verrassing voor mijn dochter, een nieuwe kamer als ze thuiskwam van kamp. We hebben dan helaas moeten een alternatief voorzien.
Nu hebben we de kast dan ook niet meer nodig.
Ondertussen zijn we al enkele weken verder. Ik heb al verschillende keren gemaild met de vraag om deze bestelling te annuleren, en mijn geld terug te betalen. Maar even antwoorden is blijkbaar te veel gevraagd. 0/10 voor service.

Gewenste Oplossing:

Dringend terugbetaling van mijn bestelling aub!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Meubelino over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM