Klacht: Kan niet opzeggen

Wh3 op 01 maart 2016 over Megapot.nu in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Megapot.nu
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 maart 2016

Een klant heeft moeite met het opzeggen van een abonnement bij Megapot.nu en ervaart geen respons op telefoontjes. Na eindelijk contact te hebben gehad, kreeg de klant te horen dat er eerst betaald moet worden voordat de opzegging kan worden verwerkt, wat leidt tot frustratie en het blokkeren van incasso. Ook blijkt het niet mogelijk om via e-mail contact op te nemen.

Mijn Klacht:

Maanden bezig om op te zeggen. Geen reactie op de telefoon.
Vandaag toevallig contact gehad. En dan zeggen ze dat ze elke dag bereikbaar zijn. Ik had al 3 keer terug geboekt en dat ik dat eerst moet betalen en dan kan ik pas opzeggen. Nou mooi niet.
Incasso laten blokkeren.
Een email sturen kan niet!!!
Wat moet ik doen?

Gewenste Oplossing:

Als ik uit het systeem bent gehaald.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM