Klacht: Opgezadeld met gebrekkig product

Wendyzengx op 05 februari 2015 over Megapool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Megapool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Megapool
Status Open
Datum 5 februari 2015

Een consument ontving een defecte staande mixer van Tristar als verjaardagscadeau en stuurde deze terug. Na lang wachten op een vervangend apparaat, koos hij voor de DOMO DO9111KR, die als "geluidsarm" werd beschreven. Na ontvangst bleek de mixer echter niet aan de verwachtingen te voldoen, met trillende onderdelen, en de monteurs gaven aan dat het product niet defect was.

Mijn Klacht:

Voor mijn verjaardag heb ik een staande mixer van Tristar gekregen. Na enkele tijd bleek het apparaat defect te zijn. Deze heb ik teruggestuurd en omdat de Tristar mixer uit het assortiment was, mocht ik tegen bijbetaling een vervangend apparaat uitzoeken. Na lange tijd, want het aanbod van goede mixers binnen mijn budget (onder de 250 euro) was op deze site ZEER beperkt. Ik heb toen gekozen voor de DOMO DO9111KR en deze werd beschreven als “geluidsarm”. Binnen een week kreeg ik de mixer in huis en na het testen, heb ik meteen diezelfde dag de mixer verpakt in originele verpakking teruggestuurd. De mixer was totaal niet “geluidsarm” en alle onderdelen trilden alsof ze los zaten. Volgens de monteurs zou dit product niet defect zijn, ookal lijkt het alsof alles los zit en voldoet het totaal niet aan de beschrijving. Ik krijg dus niet alleen mijn geld niet terug, mag niet eens ruilen voor een vervangend product (ver boven mijn budget) maar zit ik opgezadeld met deze “niet-defecte” mixer

Gewenste Oplossing:

Ik snap dat ik het geld niet terug kan krijgen, maar ruilen voor een vervangend product (dat al ver boven mijn budget is) zou toch mogelijk moeten zijn? Ik wil niets anders dan een goede mixer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Megapool over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM