Klacht: een “goeie wagen” verkopen volgens de garage houder, die gewoon al rijp was voor de sloop

maijanka op 14 februari 2012 over Meeha cars in de categorie Autodealers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Meeha cars
Categorie Autodealers
Status Open
Datum 14 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

06.01.2012 een peugot 306 gekocht bij Meeha cars in Terneuzen, dezelfde dag naar huis gereden(Berghem in Brabant, daarna niet meer kunnen rijden auto was kapot, gelijk contact opgenomen met garage en alles uitgelegd bij mij waren ze overal te broert voor om ook maar iets te regelen tot mijn vriend contact opnam met ze en ze dus uiteindelijk wel de wagen zelf op zouden komen halen, gezorgd dat ze de auto papieren op 09.02.2012 aangetekend alsnog in bezit zouden hebben door verkeerd geplande afspraken met ophalen van de auto. maar tot nu toe staat die auto nog altijd op mijn naam, dus ben ik ook verantwoordelijk voor de wegenbelasting en verzekering en het enige wat ze doen is blijven liegen dat ze problemen hebben met RDW geen contact kunnen krijgen, alleen maar leugens en nog eens leugens die auto was slecht heeft 650 gekost hem te kunnen te kopen heb er 60 euro benzine in gegooit inmiddels al twee 53.85 aan verzekering betaald en dan nog twee maal 32 euro aan wegenbelasting voor een auto waar ik 200 km mee heb kunnen rijden.

Gewenste Oplossing:

zowiezo een vergoeding voor verzekering en wegenbelasting en een deel van benzine geld terug was toch een halve tank die er nog in zat, en het aller belangrijkste die sloop wagen van mijn naam af

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM