Klacht: Zou vandaag geleverd worden, maar is niet afgeleverd

Alabed op 11 september 2023 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Nieuwe klacht
Datum 11 september 2023

Een klant heeft op 10 september een Bosch wasmachine besteld met de belofte van levering de volgende dag. Ondanks het ontvangen van een traceerlink en een bezorgtijd tussen 8:00 en 22:00 uur, vond de levering niet plaats. De klant is teleurgesteld en vraagt zich af hoe het bedrijf de verloren tijd kan compenseren.

Mijn Klacht:

Ik heb op 10 september online een Bosch wasmachine besteld en een artikel gekozen dat duurder is dan andere artikelen, alleen maar omdat er staat dat het de volgende dag wordt geleverd. De volgende dag (vandaag) ontving ik een traceerlink en de bezorgtijd lag tussen 8:00-22:00 uur. Ik heb mijn huis niet verlaten om op de bezorging te wachten, maar het werd niet afgeleverd. De klantenservice is ’s nachts gesloten, dus ik moet wachten tot de volgende dag om contact met hen op te nemen. Ik ben teleurgesteld omdat ik een andere machine had kunnen kopen die op de een of andere manier goedkoper is, omdat ik langer moet wachten op de levering. Hoe kunnen ze mijn verspilde tijd goedmaken?

Gewenste Oplossing:

de wasmachine moet zo snel mogelijk worden afgeleverd en er moet een vergoeding voor worden betaald, zodat ze de volgende keer woord houden en de leveringen op tijd doen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Alabed
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM