Klacht: Zeer slechte service

Ed Kostwinder op 15 maart 2022 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 15 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag zou mijn wasmachine thuis afgeleverd en geïnstalleerd worden. De bezorger zag al in de wagen dat de wasmachine beschadigd was en heeft deze zonder uit te laden meteen retour genomen. Hij adviseerde om contact met Mediamarkt op te nemen voor de levering van een onbeschadigde machine. Dit was volgens hem ook mogelijk in het weekend. Ik had speciaal op deze vrijdag verlof genomen, omdat volgens MM geen levering in het weekend mogelijk was. Heel vreemd. Na vele tegenstrijdigheden van de klantenservice gevraagd of ik deze woensdag een andere geleverd kon krijgen. Geen probleem, even de reactie van de vervoerder afwachten om een afspraak te maken. Ik kreeg echter een mail van MM dat de zending geannuleerd is en mijn geld binnen 5 werkdagen teruggestort gaat worden. Niemand heeft deze geannuleerd en op de vraag wie dat dan gedaan heeft kreeg ik geen antwoord. Er zou nu doorgegeven gaan worden dat het niet om een annulering maar om een omruiling moet gaan. Vanmorgen de bevestiging gekregen dat de afwikkeling van de terugbetaling in behandeling is. Even serieus, wat is dit nou allemaal ?Ook krijg ik alleen een deel van het aankoopbedrag terug, want de door mij betaalde installatiekosten zijn ze maar voor het gemak ook maar vergeten. Hier ook weer over gebeld en dit zou weer doorgegeven worden, maar er wordt niet gesproken over deze kosten. Ik laat de annulering naar doorgaan, want ik wil dit jaar nog wel wat wassen kunnen draaien. Nu gewoon bij Bol.com besteld en daar heb ik toch meer vertrouwen in. wat een zooitje daar. Voor mij nooit meer iets bij MM vandaan.

Gewenste Oplossing:

Graag het complete bedrag terugstorten en niet een deel hiervan en proberen om een voorbeeld aan Bol.com of Cool blue te nemen hoe je dit soort zaken oplost.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ed Kostwinder
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM