Klacht: zeer ontevreden, Media Markt geeft geen factuur bij online bestelling en erna

ellyhendriksen op 29 april 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 29 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

30 maart online bestelling geplaatst. Geen factuur ontvangen. Omdat er een cashback actie op zit en AEG perse een factuur wil ontvangen, ben ik vanaf 13 april via chat bezig (Messenger) om een factuur te ontvangen. Helaas, zonder resultaat. In de app krijg ik een error i.p.v. een factuur. Weet niet meer wat ik moet doet. Zo moeilijk kan het toch niet zijn om alsnog een factuur te maken en te mailen??? Blijkbaar wel….

Gewenste Oplossing:

IK WIL ALSNOG EEN FACTUUR EN NOG SNEL OOK!!!!! BESTELNUMMER 60035054. IK WIL GEBRUIK MAKEN VAN CASHBACK ACTIE VAN AEG

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ellyhendriksen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM