Mijn Klacht:
Wij kochten deze camera een week voor wij naar Aruba gaan voor een welverdiende vakantie. Wij het heerlijke water in met onze waterdichte camera. Na 4 foto’s ging het display uit. En jahoor water in de camera, niet meer dan 1 meter onder water geweest.Eenmaal terug in nederland brengen deze camera naar mediamarkt. Klacht werd opgeschreven en we konden de camera 2 weken later ophalen. Volgens de bon was het electronisch systeem vervangen.Wij hebben de camera in een volle emmer water gelegd.Waar ik al bang voor was bleek waarheid , weer water in de camera. Weer naar mediamarkt en 2 weken later zouden we een nieuwe krijgen….. We kregen de lekkende camera gewoon weer terug. We hebben de camera ter plekke uitgepakt. Er zat condens in het display, dus niks nieuwe camera, we doen niks aan de oude en sturen we het gewoon weer naar de klant.
Mediamarkt is als verkoper verantwoordelijk voor de kwaliteit van het product, al moet die camera nog 10 keer terug,mediamarkt zal kennelijk geen oplossing bieden.
Het personeel op de service afdeling, kijkt er niet eens van op dat er vocht in de camera zit en pakt hem weer in voor verzending
Gewenste Oplossing:
Een nieuwe camera

