Mijn Klacht:
Klacht
Factuurnummer: 82000632
Amsterdam, 17 november 2020
Betreft koelkast: 1445444 Beko CSA240M21W
Geachte mijnheer, mevrouw,
Op 21 september 2020 heb ik bovenstaande koelkast gekocht bij de Media Markt. Nu 2 maanden later is al één van de pootjes van het voorfront van een van de grote diepvriesbakken afgebroken.
Uiteraard ben ik direct naar de Mediamarkt gegaan, want telefonisch bent u onbereikbaar. Ik ben anderhalf uur vruchteloos aan het bellen geweest. Dat is een drama en zeer klantonvriendelijk.
Ik werd te woord gestaan door een van uw medewerkers aan de Zuidermolenweg 20, die mij direct vertelde dat dit onderdeel niet onder de garantie zou vallen. Volgens hem zou ik te hard aan de lade getrokken hebben. Ik vind dit wel zo’n goedkoop argument.
Als een onderdeel van een koelkast al binnen 2 maanden afbreekt is er sprake van een productiefout en valt het m.i. onder de garantie. Vooral omdat de garantie op alle onderdelen van toepassing is.
Daarom stuur ik u deze klachtenbrief en wil ik alsnog een nieuwe lade hebben of een deel van de aankoopsom terug hebben. Ik zal ook een kopie van deze brief naar het Klachten kompas en Klacht.nl sturen, zodat ook andere consumenten op de hoogte worden gebracht van uw slechte service.
Hoogachtend,
Martin Arends
Van Moerkerkenstraat 9 H
1064 KB Amsterdam
Gewenste Oplossing:
Als ik een nieuwe lade krijg

