Klacht: Voor 14:00 besteld dezelfde dag in huis…..

Hallo.078 op 28 maart 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 28 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had vrijdag rond 8:30 in de ochtend mijn bestelling gedaan via mediamarkt. Ik zag daarbij de service staan voor 14:00 besteld dezelfde dag in huis, de kosten die hier aan verbonden waren, bevatte 3,99 euro. Ik vond dit goed te overzienen besloot deze service te kiezen. Vervolgens ben ik de gehele dag thuis geweest en ’s avonds 22:00 diezelfde dag was het nog niet bezorgd. Toen ik keek naar de status van mijn bezorging zag ik staan wordt maandag bezorgd… Ik was het hier niet mee eens want als ik dat had gewild had ik de keuze binnen 1-2 dagen bezorgen GRATIS gekozen. Nu gaat het mij niet om die 3,99 euro maar om het principe dat deze service wordt aangeboden voor geld en het vervolgens niet gebeurt en ik ook nog eens mijn geld kwijt ben.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht daarom zo spoedig mogelijk de verzendkosten terug gestort te krijgen op mijn rekening en daarbij een excuus. Deze heb ik namelijk helemaal niet gekregen van de telefoniste van de klantenservice die ik pas na 30 minuten aan de telefoon kreeg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hallo.078
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM