Klacht: vervallen tegoedbon van 106,98 euro

Geert de Reviere op 04 maart 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 4 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden wou ik mijn tegoed bon van 106,98 omzetten maar blijkbaar was deze vervallen.
Door privé omstandigheden is de tegoedbon van 10/12/2018 verloren geraakt en uit het oog verloren maar nergens (noch mondeling noch schriftelijk) werd melding gemaakt dat deze bon beperkt was in de tijd.
Als vaste en regelmatige klant vind ik het jammer dat deze situatie zelfs niet bespreekbaar was. Aan de ene klant gooien jullie met kortingen maar trouwe klanten worden in de kou gezet. 106,98 is tenslotte toch geen onaardig bedrag.
Hopelijk bekijken jullie deze situatie (na onbeantwoorde mail van 5/1/2021) en komen jullie terug op jullie beslissing?

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik mijn toegoed gewoon kan inruilen voor een product bij Media Markt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geert de Reviere
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM