Klacht: Verkoop wasmachine op basis van onjuiste informatie, zo blijkt nu bij een reparatie probleeem.

Sinan1977 op 18 februari 2022 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 18 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 23/11/2018 heb ik bij Mediamarkt Samsung wasmachine gekocht voor €549,01. Type WW90J6600CW/EN. Bij aankoop werd gezegd dat er 5 jaar garantie is. Op deze voorwaarde heb ik toen de wasmachine gekocht. Afgelopen week (nu 3 jaar verder) is probleem bij mijn wasmachine ontstaan (centrifuge doet het niet, probleem: tommellagers zijn uitgelopen). Volgens de reparatiedienst van Mediamark totale reparatiekosten €465,21-€ 251,21 coulance regeling samsung dus 251,21 excl btw en 303.97 incl btw die ik zou moeten betalen. Betoog van Mediamarkt is dat de 5 jaar bestaat uit 23 jaar, eerste 2 jaar volledig garantie en daarna korting op reparatie kosten. Dit zijn niet de voorwaarden waarop ik de wasmachine heb gekocht. Ik constateer dat ik destijds verkeerd ben voorgelicht. Verder is het opmerkelijk dat er blijkbaar zo veel aan het apparaat veranderd moet worden dat het bijna net zo veel is als de toenmalige verkoopkosten (€549 vs €465) Ik vraag dus af in hoeverre het apparaat deugdelijk was.
Derhalve verzoek ik Mediamarkt om mij geheel schadeloos te stellen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat Mediamarkt mij geheel schadeloos stelt door of:
1. wasmachine volledig zelf te laten repareren
2. wasmachine vervangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sinan1977
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM