Klacht: Storing Klacht niet verholpen

Akin Avci op 12 november 2022 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 12 november 2022

Een klant heeft een Samsung TV aangeschaft bij MediaMarkt, maar ondervindt beeldproblemen die niet zijn verholpen, ondanks meerdere bezoeken aan de winkel en contact met de klantenservice. De klant verliest het vertrouwen in de calibratie van het toestel en vraagt om volledige terugbetaling van de kosten van €99, maar ontvangt slechts een aanbod van €50 als compensatie, wat als onterecht wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ordernummer EHL53065166
Samsung tv aangeschaft twee maanden oud.55 inch.
(GEKALİBREERD door MediaMarkt €99
Beeld probleem geconstateerd ,deze is op afstand door Samsung service gereset. Maar nu ben ik calibratie kwijt.
İk ben 3x naar de Media Markt geweest en zo vaak service gebeld. Resultaat negatief. Moet nog steeds gebeld worden voor afspraak.

İk heb personeel/service aangeboden om calibratie bedrag van €99,- terug te betalen omdat ik geen vetrouwen meer in heb
Krijg als antwoord ter compensatie dat ik maar €50 terug krijg.
Een product (kalibratie) niet meer is op de tv, de helft van de aanschafprijs aanbieden is oplichting vind ik!

İk wil mijn geld terug z.s.m

Opdrachtnummer: EHL53065166
Merk:. Samsung
Artikel: QE5QN90B
Serienummer: 00000000
Aankoopdatum:. September 5, 2022

Gewenste Oplossing:

İk wil mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Akin Avci
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM