Mijn Klacht:
Beste heer mevrouw,
Mij bestelling niet op de afgesproken dag geleverd?
Op 25-01-2020 heb ik wasmachine
merk: Samsung 9 kilo WW90M76NN2A € 842,10
en droger
merk: samsung DV90M6200CWEN € 577,65 gekocht.
Daarbij was er ook Cashback actie van € 200,- ( geldig van 30-12-2019 tm 01-03-2020 )
Machine’s zouden binnen 2 weken bezorgd worden.
Op 20.02.2020 werd ik gebeld door Media markt excuses aangeboden en vertelden mij dat ze mijn wasmachine van 9 kilo niet meer konden leveren en plaats daarvan zou ik voor de zelfde prijs van 10 kilo geleverd krijgen en cashback blijft intact.
Na lang wachten heb ik ze weer gebeld 23.03.2020 en gevraagd waar mijn bestelling blijft. ( eerst konden wasmachine niet leveren en blijkt dat ze de droger ook niet kunnen leveren ) 31.03.2020 wasmachine gelever met deuken erin.
personeel die mij tot nu aan de lijn houdt. De klantenservice van Mediamarkt gaat niet in op mijn vragen, maar bied consequent excuses aan. ( Wat denken zij wel het product is al betaald dus laat de klant maar wachten? ) en eind van het gesprek werd mij een fijne dag toegewenst! Hoe kan ik een fijne dag hebben terwijl ik elke keer naar wasserette moet in deze corona toestand?
Mijn zolderdeur zit vol met excuses en kan de deur niet meer dicht krijgen.
Mijn vraag is: Wanneer worden mijn artikelen geleverd?
Hoe kan mijn cashback terug eisen? (Op de site is dat dat niet meer terug te vinden omdat het termijn is verstreken )
Wil ook compensatie voor mijn was bij wasserette.
Waarom maak je reklame als het product niet op voorraad is? Hopelijk krijg ik nu mijn stem wel te laten horen hierdoor.
Wil mijn caschback..
Mijn bestellingen
En componsatie.
MvG
Gewenste Oplossing:
Wil mijn caschback..
Mijn bestellingen
En componsatie
Korting op deuken


