Klacht: Slechte service en advies

P. Cali op 10 februari 2022 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 10 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 30 januari een tv en speaker willen aanschaffen via Santander en ook afgewezen
Op 1 februari terug gebeld door Santander financiering verkeerde aanvraag gedaan en kunnen opnieuw naar de winkel met persoonlijke gegevens.
Op 2 februari wederom terug naar de winkel met onze persoonlijke gegevens financiering aanvraag daarbij is ons geadviseerd en gekochte product te kalibreren. Dit omdat de tv vlakbij onze pui staat het zonlicht op de tv komt. Kalibratie zou bij ons thuis gebeuren kosten e99.
10 februari Media Markt is zelf niet te bereiken dus je weet niet wanneer de tv geleverd word.. Ik ben dan maar zelf weer naar de winkel gegaan om te weten wanneer mijn tv geleverd word, en ik geen factuur heb.. en hoe nu verder kwa levering. Onze aanvraag was nog niet definitief gemaakt. Het zou 2 werkdagen duren. Toch weer naar huis. Onderweg word ik gebeld dat er een verkeerde tv besteld is en dat het langer gaat duren voor dat er geleverd kan worden. Daarnaast wordt er verteld dat de kalibratie niet bij mij thuis gebeurd maar in de Media Markt. Wat raar is want ik heb toch zon staan in mijn huis? Media markt opnieuw hierover gesproken, Kalibratie is dus onder false voorwendselen aan ons verkocht. De juiste TV word hopelijk as woensdag op de media Markt zelf gekalibreerd en hopelijk geleverd

Gewenste Oplossing:

Er is geen oplossing aangeboden

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door P. Cali
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM